Vengetind 25 on suunniteltu kaikille, jotka rakastavat nopeita vaelluksia ja seikkailuja. Tässä suorituskykyisessä monipuolisessa reppussa on ainutlaatuinen kantojärjestelmä, jossa on jännittynyt verkkokangas selkäosa takaamassa erinomaisen ilmanvaihdon. Ilmastoitu pehmuste alaselän alueella ja joustava lantiovyö, joka antaa runsaasti liikkumatilaa, takaavat maksimaalisen mukavuuden aktiviteeteissasi. Reppu on yhteensopiva juomarakolla, ja siinä on kiinnityspisteet lisävarusteille, kuten vaellussauvoille. Mesh-sivutaskuilla, suurella mesh-etutaskulla, suurilla nauhataskuilla (joihin mahtuu useimmat matkapuhelimet) ja sisällä olevalla juomataskuilla Vengetind 25 on täydellinen kumppani nopeisiin ja kevyisiin seikkailuihin.
| Tuotenimi: | Bergans Vengetind 25L M/L Reppu - dried sage |
| Valmistaja: | Bergans |
| Tuotenumero: | BGS760243 |
| sukupuoli: | Unisex |
| toiminta: | Retkeily, Patikointi |
| mitat (p/l/k): | 280/300/500mm |
| maksimikuorma: | 8kg |
| Määrä: | 25l |
| tekstiilikangas: | Synteettinen materiaali |
| Pääsy päälokeroon: | Yläosa |
| Päälokeron sulkeminen: | Vetoketju |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Kevät/Kesä |
| Väri: | Vihreä |
| Paino: | 1060g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Punnittu versio: | S/M |
| Kestävä kehitys: | bluesign® |
| Laukku - Tyyli: | Reppu |
| Laukku - Tarkoitus ja ominaisuudet: | Yhteensopiva nesteytysjärjestelmän kanssa |
| GTIN: | 7031582573982 |
| Valmistajan sivu: | http://bergans.de/ |