Vengetind 15 on täydellinen valinta nopeisiin vaelluksiin ja vauhdikkaisiin seikkailuihin. Tämä teknisesti edistyksellinen, kevyt reppu on varustettu Bergansin parhaiten tuuletetulla kantojärjestelmällä, joka tekee siitä mukavan kantaa jopa rasittavissa aktiviteeteissa. Jännitetystä verkosta valmistettu selkälevy tarjoaa erinomaisen ilmanvaihdon, kun taas tuuletettu pehmuste alaselän alueella takaa lisämukavuutta. Reppu on yhteensopiva juomarakolla ja siinä on kiinnityspisteet lisävarusteille, kuten vaellussauvoille. Verkkosivutaskuilla, suurella verkkotaskuilla edessä, suurilla nauhataskuilla (joihin mahtuu useimmat matkapuhelimet) ja juomapussilla sisällä Vengetind 15:ssä on kaikki mitä tarvitset, jotta voit pakata kevyesti ja lähteä nopeasti liikkeelle.
| Tuotenimi: | Bergans Vengetind 15L S/M Reppu - dark shadow grey |
| Valmistaja: | Bergans |
| Tuotenumero: | BGS760242 |
| sukupuoli: | Unisex |
| toiminta: | Retkeily, Patikointi |
| mitat (p/l/k): | 190/280/460mm |
| maksimikuorma: | 8kg |
| Määrä: | 15l |
| tekstiilikangas: | Synteettinen materiaali |
| Pääsy päälokeroon: | Yläosa |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Kevät/Kesä |
| Väri: | Musta, Harmaa |
| Paino: | 880g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Punnittu versio: | M/L |
| Kestävä kehitys: | bluesign® |
| Laukku - Tyyli: | Reppu |
| Laukku - Tarkoitus ja ominaisuudet: | Yhteensopiva nesteytysjärjestelmän kanssa |
| GTIN: | 7031582568681 |
| Valmistajan sivu: | http://bergans.de/ |