Viisas sijoitus tulevaisuuteen! Kätevä ja kevyt retkeilyreppu lasten käyttöön, joka tarjoaa paremman retkeilykokemuksen. Birkebeiner Junior -sarja koostuu erittäin toimivista ja kevyistä reppuista lasten ja nuorten käyttöön. Reppuissa on samat hyvät ominaisuudet ja materiaalit kuin aikuisten reppuissa, ja ne on suunniteltu tarjoamaan lasten ja nuorten käyttöön miellyttävä luontoelämys.
| Tuotenimi: | Bergans Birkebeiner Jr 18L Lasten reppu - black/dark shadow grey |
| Valmistaja: | Bergans |
| Tuotenumero: | BGS760238 |
| sukupuoli: | Lapset |
| toiminta: | Retkeily, Vaellus |
| mitat (p/l/k): | 400/150/200mm |
| maksimikuorma: | 6kg |
| Määrä: | 18l |
| tekstiilikangas: | Synteettinen materiaali |
| Pääsy päälokeroon: | Yläosa |
| Päälokeron sulkeminen: | Vetoketju |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Kevät/Kesä |
| Väri: | Musta, Harmaa |
| Paino: | 625g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Kestävä kehitys: | bluesign® |
| Laukku - Tyyli: | Reppu |
| Laukku - Tarkoitus ja ominaisuudet: | Mukana sadesuoja |
| GTIN: | 7031582568766 |
| Valmistajan sivu: | http://bergans.de/ |