uquip CODY yhdistää istumamukavuuden, käytännöllisyyden ja vakauden – ihanteellinen rentouttaviin hetkiin matkoilla
uquip CODY on mukava taitettava tuoli rentoutumiseen. Se on mukavan leveä, ja sen pyöreä istuin, jossa on pehmustetut reunat, tarjoaa runsaasti tilaa nojata taaksepäin.
Leveämmät jalat estävät tuolin uppoamisen pehmeälle alustalle, kun taas vakaa teräsrunko ja korkealaatuinen ripstop-polyesteri takaavat jopa 120 kg:n kantavuuden.
| Tuotenimi: | Uquip Cody Taitettava tuoli - petrol/grey |
| Valmistaja: | Uquip |
| Tuotenumero: | UQP760050 |
| toiminta: | Retkeily |
| materiaali: | Teräs |
| maksimikuorma: | 120kg |
| pakkauskoko (p/l/k): | 950/230/230mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Sininen |
| Paino: | 5500g |
| valmistajan tuotekoodi: | 244057 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 4250635616718 |
| Valmistajan sivu: | http://uquip.de/index.html |