Rebar tarjoaa sinulle 17 kestävää työkalua vankassa rakenteessa. Työskentele luottavaisin mielin lukittavien työkalujen ansiosta, jotka kestävät paineita. Kahvat ovat mukavat käyttää, vaikka käyttäisit käsineitä tai työskentelisit koko päivän.
| Tuotenimi: | Leatherman Rebar Monitoimityökalu - Musta |
| Valmistaja: | Leatherman |
| Tuotenumero: | LTH759974 |
| toiminta: | Retkeily |
| mitat (p/l/k): | 102/30/17mm |
| Leirintä- ja retkeilyvälineet: | Monitoimityökalu |
| terän pituus: | 74mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 190g |
| valmistajan tuotekoodi: | 831563 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 37447494000 |