Luotettava perusta järjestelmälliselle harjoittelulle ja tasaiselle kuormitukselle. Muodonpitävyyteen ja kohdennettuun lihastukeen suunnitellut housut ovat ensisijainen valinta päivittäiseen harjoitteluun, kilometri kilometriltä. Niitä suositellaan käytettäväksi yhdessä Rapha-aluspaidan ja Women’s Pro Team Training -paidan kanssa kylmästä lämpimään säähän (6–25 °C).
Yksitiheyksinen istuinpehmuste – tukea ja mukavuutta ilman ylimääräistä tilavuutta pitkiä harjoitusajoja varten.
Toiminnalliset materiaalit – Suuri joustavuus ja erinomainen kosteudenhallinta vaativimpiin ajeluihin
Kevyet olkaimet – Mesh-materiaalista valmistettu selkäosa ja kevyet olkaimet ovat erittäin hengittäviä ja auttavat kehoa säätelemään lämpötilaa.
Optimoitu leikkaus – Kehitetty istuvaksi, joka takaa turvallisen istuvuuden harjoitusajoilla
Materiaali
Päämateriaali: 79% polyamidi, 21% elastaani
Kumihihna: 89% polyesteri, 11% elastaani
| Tuotenimi: | Rapha Pro Team Training Bib-Pyöräilyshortsit Naiset - black/white |
| Valmistaja: | Rapha |
| Tuotenumero: | RAH759075 |
| Materiaali: | Päämateriaali: 79% polyamidi, 21% elastaani Kumihihna: 89% polyesteri, 11% elastaani |
| Kompressio: | Ei |
| istuintyyny: | Kyllä |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Naiset |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä |
| tekstiilikangas: | Synteettinen materiaali, Kierrätetyt kankaat |
| pestävyys: | 30 °C, ei saa silittää, pese samanlaisten värien kanssa, älä valkaise |
| vuodenaika: | Kesä |
| lämpötila-alue: | +25°C / +6°C |
| istuvuus: | trikoot |
| istuintyynyn nimi: | Single-Density |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Kevät/Kesä |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 320g |
| GTIN: | 5059526518709, 5059526518716, 5059526518723, 5059526518730 |
Löydät alta valmistajan Rapha vaatekokoja koskevia tietoja.
| Kansainvälinen | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. rintakehä (cm) | 88 | 94 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. vyötärö (cm) | 72 | 78 | 84 | 90 | 96 | 102 |
| D. lantio (cm) | 88 | 94 | 100 | 106 | 112 | 118 |
Kansainvälinen XS
Kansainvälinen S
Kansainvälinen M
Kansainvälinen L
Kansainvälinen XL
Kansainvälinen XXL
| Kansainvälinen | XXS | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. rintakehä (cm) | 78 | 83 | 88 | 93 | 98 | 103 |
| C. vyötärö (cm) | 61 | 66 | 71 | 76 | 81 | 86 |
| D. lantio (cm) | 86 | 91 | 96 | 101 | 106 | 111 |
Kansainvälinen XXS
Kansainvälinen XS
Kansainvälinen S
Kansainvälinen M
Kansainvälinen L
Kansainvälinen XL