Ammattilaatuisen, purseettoman päätypinnan tekemiseen katkaistuista putkista. Katkaisun jälkeen aseta työkalu putkeen ja kierrä, kunnes kaikki purseet ovat hävinneet.
Hyvin harkitun suunnittelun ja tarkan rakenteen ansiosta työkohteisiin ei tule vaurioita edes kovassa rasituksessa. Nämä ominaisuudet tekevät tehokkaista Unior-työkaluista oikean valinnan ammattilaisille, jotka tarvitsevat laadukkaita ja kestäviä työkaluja, joilla on pitkä käyttöikä.
| Tuotenimi: | Unior Bike Tools Putken sisä- ja ulkoreunan jyrsin - 363A |
| Valmistaja: | Unior Bike Tools |
| Tuotenumero: | UBT759017 |
| toiminta: | Pyöräily |
| Työtila: | Yleiskäyttöinen |
| materiaali: | Komposiitti |
| työkalutyyppi: | Leikkuutyökalut / lankaleikkuri |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Punainen |
| Paino: | 35g |
| valmistajan tuotekoodi: | 363A |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 3838909262499 |
| Valmistajan sivu: | http://www.uniortools.com |