Air Fluid Renep on erityinen voiteluaine, joka on tarkoitettu Öhlins-jousitukien liukupintojen ja laakereiden voiteluun. Air Fluid Renep vähentää kitkaa, estää nykimistä ja suojaa kulumiselta. Lisäaineiden ansiosta Air Fluid on erittäin ikääntymiskestävä, tarjoaa erinomaisen ruostesuojan, vaahtoaa vähän ja sillä on hyvät viskositeetti- ja lämpötilaominaisuudet.
| Tuotenimi: | r.s.p. Air Fluid Renep CGLP 68 Kitkaa vähentävä voiteluaine - 250 ml |
| Valmistaja: | r.s.p. |
| Tuotenumero: | RSP758921 |
| toiminta: | Pyöräily |
| Hoito ja puhdistus - tuotetyyppi: | Erikoisvoiteluaineet, Öljy |
| Työtila: | Haarukka / iskunvaimennin |
| sisältö: | 250ml |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Paino: | 250g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 9120076110784 |