Air Fluid RS Dynamic Heavy on erityinen voiteluaine, joka on tarkoitettu liukupintojen, holkkien ja tiivisteiden voiteluun tietyissä Rock Shox™ -jousitushaarukoissa (esim. mallit Rudy /SID /SID SL).
Air Fluid RS Dynamic Heavy vähentää kitkaa, estää nykimistä ja suojaa kulumiselta. Lisäaineiden ansiosta Air Fluid RS Dynamic Heavy on erittäin ikääntymiskestävä, tarjoaa erinomaisen ruostesuojan, vaahtoaa vähän ja sillä on hyvät viskositeetti- ja lämpötilaominaisuudet.
| Tuotenimi: | r.s.p. Air Fluid RS Dynamic Heavy Kitkaa vähentävä voiteluaine - 250 ml |
| Valmistaja: | r.s.p. |
| Tuotenumero: | RSP758920 |
| toiminta: | Pyöräily |
| Hoito ja puhdistus - tuotetyyppi: | Erikoisvoiteluaineet, Öljy |
| Työtila: | Haarukka / iskunvaimennin |
| sisältö: | 250ml |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Paino: | 250g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 9120050156111 |