Air Fluid RS Dynamic Light on erityinen voiteluaine, joka on tarkoitettu liukupintojen, holkkien ja tiivisteiden voiteluun tietyissä Rock Shox™ -jousitushaarukoissa (esim. mallit Pike/Revelation/Lyrik...) ja Dropper-satulatolpissa.
Air Fluid RS Dynamic Light vähentää kitkaa, estää takaisinliukumista ja suojaa kulumiselta. Lisäaineiden ansiosta Air Fluid RS Dynamic Light on erittäin ikääntymiskestävä, tarjoaa erinomaisen ruostesuojan, vaahtoaa vähän ja sillä on hyvät viskositeetti- ja lämpötilaominaisuudet.
| Tuotenimi: | r.s.p. Air Fluid RS Dynamic Light Kitkaa vähentävä voiteluaine - 250 ml |
| Valmistaja: | r.s.p. |
| Tuotenumero: | RSP758919 |
| toiminta: | Pyöräily |
| Hoito ja puhdistus - tuotetyyppi: | Erikoisvoiteluaineet, Öljy |
| Työtila: | Haarukka / iskunvaimennin, Satulatolppa / istuinputki |
| sisältö: | 250ml |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Paino: | 250g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 9120076116090 |