Air Fluid on erityinen voiteluaine, joka on tarkoitettu jousitangon ja iskunvaimentimien liukupintojen ja laakereiden voiteluun. Air Fluid vähentää kitkaa, estää nykimistä ja suojaa kulumiselta. Lisäaineiden ansiosta Air Fluid on erittäin ikääntymiskestävä, tarjoaa erinomaisen ruostesuojan, vaahtoaa vähän ja sillä on hyvät viskositeetti- ja lämpötilaominaisuudet.
| Tuotenimi: | r.s.p. Air Fluid Kitkaa vähentävä voiteluaine - 8 ml |
| Valmistaja: | r.s.p. |
| Tuotenumero: | RSP758917 |
| toiminta: | Pyöräily |
| Hoito ja puhdistus - tuotetyyppi: | Erikoisvoiteluaineet |
| Työtila: | Haarukka / iskunvaimennin |
| sisältö: | 8ml |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Paino: | 8g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 9120050156074 |