Go Flow on vapaaratasten voiteluun tarkoitettu juokseva rasva. Se on kehitetty erityisesti vapaaratasten lukitusklappien voiteluun. Go Flowlla on erinomainen tarttuvuus ja se kestää erittäin hyvin paineita.
Aiheuttaa vakavaa ärsytystä silmille.
| Tuotenimi: | r.s.p. Go Flow Nestemäinen rasva - 50 g |
| Valmistaja: | r.s.p. |
| Tuotenumero: | RSP758916 |
| toiminta: | Pyöräily |
| Hoito ja puhdistus - tuotetyyppi: | Rasva |
| Työtila: | Keskiö / rataspakka |
| sisältö: | 50g |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Paino: | 62g |
| GTIN: | 9120050151086 |