Creak Freak on asennusvoide, joka estää ärsyttävät natisevat äänet ja estää voideltujen osien jumiutumisen. Se kestää erittäin hyvin painetta ja sopii erinomaisesti polkupyörän osien asennukseen. Asennusvoide sopii erityisesti puristusliitoksiin, kuten PressFit-keskiöihin. Creak Freak kestää happoja, emäksiä, suola- ja makeaa vettä, eikä se sisällä metalleja eikä liukene veteen.
| Tuotenimi: | r.s.p. Creak Freak Asennuspasta - 500 g |
| Valmistaja: | r.s.p. |
| Tuotenumero: | RSP758915 |
| toiminta: | Pyöräily |
| Hoito ja puhdistus - tuotetyyppi: | Tahna |
| Työtila: | Keskiö / kampi, Laakerit |
| sisältö: | 500g |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Paino: | 585g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 9120050158474 |