Slick Kick tuo nopeutta ja sujuvuutta haarukkaasi ja iskunvaimenninisi reiteillä, joilla suorituskykyvaatimukset ovat korkeimmillaan. Rasva on kehitetty yhteistyössä innovatiivisten jousitusvalmistajien ja r. s. p. 4 Cross -joukkueen kanssa.
Käyttöohjeet: Levitä Slick Kickia runsaasti kaikkiin liikkuviin osiin ja tiivisteisiin iskunvaimenninten ja haarukan huollon yhteydessä. Slick Kick takaa pyörällesi huippusuorituskyvyn.
| Tuotenimi: | r.s.p. Slick Kick erikoisrasva - 8 g |
| Valmistaja: | r.s.p. |
| Tuotenumero: | RSP758914 |
| toiminta: | Pyöräily |
| Hoito ja puhdistus - tuotetyyppi: | Rasva |
| Työtila: | Haarukka / iskunvaimennin |
| sisältö: | 8g |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Paino: | 8g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 9120050156067 |