Black Oilin ainutlaatuinen voiteluvaikutus takaa ketjun ja vaihteiston sujuvan toiminnan. Erityiset lisäaineet pitävät öljyn hyvin kiinni ketjussa myös märissä olosuhteissa.
| Tuotenimi: | r.s.p. Black Oil Ketjuöljy - 250 ml |
| Valmistaja: | r.s.p. |
| Tuotenumero: | RSP758913 |
| toiminta: | Pyöräily |
| Hoito ja puhdistus - tuotetyyppi: | Öljy |
| Työtila: | Ketju |
| sisältö: | 250ml |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Paino: | 250g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 9120050150430 |