Pure 3" -shortsit kierrätetystä polyesteristä ovat suunniteltu suorituskykyä tavoitteleville juoksijoille. Pehmeät, hengittävät sisähousut tarjoavat tukea ja pitkäkestoista mukavuutta, kun taas sivuhalkiot takaavat maksimaalisen liikkumavapauden jokaisella askeleella ja kaikilla maastoilla. Kiristysnauhan ansiosta voit säätää istuvuuden yksilöllisesti, ja integroidun vetoketjutasku pitää pienet välttämättömyystarvikkeet aina käden ulottuvilla. Yhdistämällä Pure 3" -shortsit sopivaan t-paitaan tai tankkitoppiin saat toiminnallisen, jokapäiväiseen käyttöön sopivan asukokonaisuuden, jolla olet valmis vastaamaan kaikkiin haasteisiin.
Pehmeä, hengittävä materiaali
Mukava vyötärönauha nauhaa käyttäen
Integroitu sisähousu lisää tukea
Sivuhalki optimaalisen liikkuvuuden takaamiseksi
Vetoketjutasku vyötärön takana
Heijastavat yksityiskohdat parantavat näkyvyyttä
Materiaali
100% polyesteri
| Tuotenimi: | La Sportiva Pure 3" Shortsit Miehet - Black/Yellow |
| Valmistaja: | La Sportiva |
| Tuotenumero: | LSA758000 |
| Materiaali: | 100% polyesteri |
| Kompressio: | Ei |
| istuintyyny: | Ei |
| toiminta: | Juoksu, Polkujuoksu |
| sukupuoli: | Miehet |
| tekstiilikangas: | Synteettinen materiaali, Kierrätetyt kankaat |
| taskujen määrä: | 1 |
| vuodenaika: | Kesä |
| istuvuus: | normaali |
| sisäsauman pituus: | 8cm |
| takataskut: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Kevät/Kesä |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 100g |
| GTIN: | 8058428255214, 8058428255221, 8058428255238, 8058428255245 |
| Valmistajan sivu: | http://www.lasportiva.com/ |
Löydät alta valmistajan La Sportiva vaatekokoja koskevia tietoja.
| Kansainvälinen | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| Saksa | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 |
| US | XS | S | M | L | XL |
| A. kehon pituus (cm) | 171 - 174 | 175 - 178 | 179 - 182 | 183 - 185 | 186 - 188 |
| B. rintakehä (cm) | 92 - 96 | 97 - 101 | 102 - 106 | 107 - 111 | 112 - 116 |
| C. vyötärö (cm) | 80 - 83 | 84 - 87 | 88 - 91 | 92 - 95 | 96 - 99 |
| D. lantio (cm) | 95 - 98 | 99 - 102 | 103 - 106 | 107 - 110 | 111 - 114 |
| F. ulkosauma (cm) | 103 - 104 | 105 - 106 | 107 - 108 | 109 - 110 | 111 - 112 |
Kansainvälinen S Saksa 46 US XS
Kansainvälinen M Saksa 48 US S
Kansainvälinen L Saksa 50 US M
Kansainvälinen XL Saksa 52 US L
Kansainvälinen XXL Saksa 54 US XL
| Kansainvälinen | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Saksa | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 |
| A. kehon pituus (cm) | 161 - 164 | 165 - 168 | 169 - 172 | 173 - 175 | 176 - 178 |
| B. rintakehä (cm) | 85 - 88 | 89 - 92 | 93 - 96 | 97 - 100 | 101 - 104 |
| C. vyötärö (cm) | 63 - 66 | 67 - 70 | 71 - 74 | 75 - 78 | 79 - 82 |
| D. lantio (cm) | 92 - 95 | 96 - 99 | 100 - 103 | 104 - 107 | 108 - 111 |
| F. ulkosauma (cm) | 95 - 97 | 98 - 100 | 101 - 103 | 104 - 105 | 106 - 107 |
Kansainvälinen XS Saksa 34
Kansainvälinen S Saksa 36
Kansainvälinen M Saksa 38
Kansainvälinen L Saksa 40
Kansainvälinen XL Saksa 42