Thrive Flip Straw 590 ml auttaa sinua saavuttamaan nesteen saantitavoitteesi – ja juomaan helpommin kuin koskaan ennen.
Älykkäämpiä juominen. Virtaviivainen Thrive Flip Straw 590 ml on suunniteltu pitämään sinut nesteytyneenä koko päivän ajan. Se on luotettava kumppani, minne päiväsi sinut viekin. Kiitos liikkeellä käytettävän virtausventtiilin, kätevän pölysuojan ja pehmeän, kääntyvän kahvan, voit helposti ottaa pullon mukaan päiväretkelle tai laittaa sen juomatelineeseen ennen lähtöä.
| Tuotenimi: | CamelBak Thrive Flip Straw Pullo 590 ml - blush dawn |
| Valmistaja: | CamelBak |
| Tuotenumero: | CAB738230 |
| toiminta: | Retkeily, Vapaa-aika |
| materiaali: | Komposiitti |
| mitat (p/l/k): | 73/86/159mm |
| Nesteytys, pullot ja telineet: | Pullo, Ø muut |
| Määrä: | 0.59l |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Vaaleanpunainen |
| Paino: | 159g |
| valmistajan tuotekoodi: | 2854602060 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 886798060798 |
| Valmistajan sivu: | http://www.camelbak.com |