550 ml:n pyöräpullo, valmistettu BPA-vapaasta, elintarvikekäyttöön sopivasta muovista. Makuun vaikuttamaton, täysin kierrätettävä ja erittäin kevyt, paino vain 51 grammaa.
| Tuotenimi: | PEdALED E. Juomapullo 500ml - Grey |
| Valmistaja: | PEdALED |
| Tuotenumero: | PDD768531 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Komposiitti |
| Nesteytys, pullot ja telineet: | Pullo, Ø 74 mm |
| Määrä: | 0.55l |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Kevät/Kesä |
| Väri: | Harmaa |
| Paino: | 51g |
| GTIN: | 8021890661128 |