Monipuolinen Outwell Yellowstone Lake -taitettava tuoli yhdistää hyvin pehmustetun istuimen ja selkänojan tyylikkääseen jauhemaalattuun teräs- ja alumiiniputkirunkoon. Se tarjoaa ruokapöydän istumakorkeuden, ja neljän säädettävän selkänojan asennon ansiosta sitä voi käyttää myös rentoutumiseen yhdessä Outwell Trinity Lake -jalkatuen kanssa. Selkänojan takana oleva verkkotasku on täydellinen henkilökohtaisten tavaroiden säilyttämiseen.
| Tuotenimi: | Outwell Yellowstone Lake Retkituoli - musta/harmaa |
| Valmistaja: | Outwell |
| Tuotenumero: | OWL766813 |
| toiminta: | Retkeily |
| materiaali: | Teräs |
| mitat (p/l/k): | 610/740/1070mm |
| maksimikuorma: | 120kg |
| pakkauskoko (p/l/k): | 260/190/920mm |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Harmaa |
| Paino: | 5900g |
| valmistajan tuotekoodi: | 470418 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5709388110855 |
| Valmistajan sivu: | http://www.outwell.com/de-DE |