Pathfinder Large Light on kevyt istuin, joka on suunniteltu parantamaan suorituskykyä ja luotettavuutta retkeilyssä. Tässä kompaktissa reppussa on kevyt runko, ja mukana tulee kantolaukku, joka helpottaa kuljetusta. Pieni pakkauskoko tekee siitä käytännöllisen valinnan erilaisiin retkeilyharrastuksiin. Verkkopaneelit parantavat hengittävyyttä ja mukavuutta, ja tukeva selkä tekee siitä ihanteellisen rentoutumiseen ja ruokailuun. Kestävä alumiinirunko takaa luotettavuuden, ja sivukiinnityspisteet mahdollistavat yhteensopivuuden muiden Robens-lisävarusteiden, kuten pullotelineen, kanssa. Leveät jalat tarjoavat vakautta pehmeällä alustalla ja lisäävät reppun yleistä toimivuutta.
| Tuotenimi: | Robens Pathfinder Large Light Retkituoli - Musta |
| Valmistaja: | Robens |
| Tuotenumero: | ROB766433 |
| toiminta: | Retkeily |
| mitat (p/l/k): | 490/480/680mm |
| maksimikuorma: | 120kg |
| pakkauskoko (p/l/k): | 320/120/90mm |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 855g |
| valmistajan tuotekoodi: | 490111 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5709388159892 |
| Valmistajan sivu: | http://www.robens.de/ |