LightCore UL 3.1R Large tarjoaa poikkeuksellisen lämmönsuorituskyvyn ja kestävyyden ultrakevyille retkeilijöille. Kalvoeristyksensä ansiosta se tarjoaa vaikuttavan lämpö-paino-suhteen, mikä tekee siitä ihanteellisen kolmen vuodenajan käyttöön. Ultrakevyt rakenne takaa helpon kuljetettavuuden, kun taas älykäs vaakasuora baffle-rakenne mukautuu kehosi muotoihin ja tarjoaa luotettavaa tukea. Innovatiivisella Robens Peak Valve -venttiilillä varustettu matto hyödyntää yksisuuntaista teknologiaa, joka parantaa ilman virtausta nopeaa täyttöä ja tyhjennystä varten. Kevyt nylonpintakangas on ihoystävällinen ja lisää käyttömukavuutta. Mukana toimitetaan kantolaukku ja pumpun pussi, ja tämä PFAS-vapaa tuote on suunniteltu tukemaan retkeilykokemuksiasi laadusta tinkimättä.
| Tuotenimi: | Robens LightCore UL 3.1 R Large Makuualusta - Oranssi |
| Valmistaja: | Robens |
| Tuotenumero: | ROB766427 |
| toiminta: | Retkeily |
| mitat (p/l/k): | 1910/610/80mm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 230/100/100mm |
| vuodenaika: | Kesä, Kevät/syksy |
| lämpövastus (R-arvo): | 3.1 |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Oranssi |
| Paino: | 350g |
| valmistajan tuotekoodi: | 310147 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tyynyversio: | Makuualusta, Pumppupussilla |
| GTIN: | 5709388160591 |
| Valmistajan sivu: | http://www.robens.de/ |